Turnieje Fifa 09 / Serwis FIFA


#1 2008-12-28 16:07:46

 Rhobar111

Admin

Zarejestrowany: 2008-12-27
Posty: 26
Punktów :   

1.Wydanie

Witamy w pierwszym wydaniu gazetki FifaCenter
W tym numerze:
- Wywiad z gwiazdą rankingu FifaCenter Kanonierem
- Humor
- Poznajmy sie Rhobar111


1.Wywiad z gwiazdą rankingu - Kanonierem


[FifaCenter]Gwiazdą I numeru gazetki FifaCenter jest Kanonier, witam!

[Kanonier]Witam wszystkich! 

[FifaCenter]Jak się czujesz w nowej roli? W końcu udało ci się awansować na Junior Admina. Jak przyjąłeś wiadomość o awansie?

[Kanonier]Przychodzę na forum smutny, że koniec wigilii, patrze, a tu mam jr  . No oczywiście się ucieszyłem, że jeszcze jeden prezent 

[FifaCenter]Właśnie. Jak awans wpłynął na twoją motywację? Będziesz starał się coraz lepiej prowadzić turnieje, czy też może chciałbyś sobie trochę odpuścić?

[Kanonier]Oczywiście ze lepiej. Taka ranga na pewno mnie bardziej zmobilizuje, aby dawać z siebie jak najwięcej i jeszcze lepiej reprezentować forum.

[FifaCenter]Masz jakieś nowe pomysły dotyczące twoich turniejów?

[Kanonier]Hmmm... No szczerze mówiąc to zbyt dużo jak na razie pomysłów nie mam, ale obiecuje, że coś ciekawego postaram się wymyślić.

[FifaCenter]Jak spędzasz święta?

[Kanonier]Cieszę sie wolnością od szkoły , dużo czasu spędzam z rodziną , psem i przyjaciółmi

[FifaCenter]Jakieś plany na sylwestra?

[Kanonier]Przejdę sie z kumplami do jakiegoś klubu podrywać laski. Od 2 lat jestem wolny wiec czas sie wziąć do pracy 

[FifaCenter] A co sądzisz o polskiej Ekstraklasie?

[Kanonier]Mało inwestuje sie w transfery i infrastrukture. Jedyny poważnie perspektywiczny klub to Lech

[FifaCenter]Masz jakieś hobby?

[Kanonier]informatyka ,piłka nożna i fifa to moje hobby.

[FifaCenter]Jak zaczęła się twoja przygoda z FifaCenter?

[Kanonier]Znudziła mi się gra z kompem i zacząłem na Googlach szukać jakichś turniejów w FIFA. Tak wyszło ze trafiłem na FifaCenter

[FifaCenter] Chciałbyś coś dodać od siebie? Ewentualnie kogoś pozdrowić?

[Kanonier]No na pewno chce podziękować za wyróżnienie, jakim jest awans na Junior Admina. chciałbym pozdrowić cala administracje FifaCenter. 

[FifaCenter]Dzięki za wywiad i powodzenia!



Rozmawiali Rhobar111 i Kanonier.





2.Humor

Do kasy w hipermarkecie podchodzi para z dwoma wózkami wyładowanymi po brzegi. Wykładają zakupy na taśmę, kasjerka skanuje, pakują. Kasjerka zauważyła, że między zakupami nie ma papieru toaletowego, postanowiła więc zażartować:
- No, wszystko państwo wzięliście, ale o papierze toaletowym, to zapomnieliście.
Na co mężczyzna niemal miotając iskry z oczu:
- A po jaką cholerę, jak paragon będzie miał z 50 metrów!?

Polak, Rusek i Niemiec idą przez pustynię. Spotykają wielbłąda i chcą na nim jakoś dojechać do najbliższego miasta. Ale pojawia się pewien problem - wielbłąd ma tylko dwa garby, trzech się nie zmieści na jego grzbiecie. Myślą więc, myślą... nagle Polak mówi:
- Wiem! Ja i Niemiec siądziemy mu na garbach i tak jakoś dojedziemy.
- A co ze mną?
Niemiec podchodzi do tyłu wielbłąda, podnosi ogon i mówi:
- A ty Sasza do kabiny!


Wieczorem na ławce w parku siedzi chłopak z dziewczyną. Chłopak namiętnie obmacuje jej plecy. Wreszcie dziewczyna się pyta:
- Co robisz?
- Szukam piersi.
- Piersi są z przodu.
- Tam już szukałem...

W pewne Boże Narodzenie św. Mikołaj wychodzi z komina i zostaje zaskoczony przez 19- letnią blondynkę. Ona mówi:
- Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną?
- Ho, ho, ho - rzekł św. Mikołaj - muszę dostarczyć te wszystkie zabawki dobrym chłopcom i dziewczynkom.
Zdjęła swoją koszulę nocną, pozostawiając jedynie stanik i majtki, i pyta:
- Św. Mikołaju, zostaniesz ze mną?
- Ho, ho, ho, muszę dostarczyć te zabawki chłopcom i dziewczynkom.
Zdejmuje wszystko i pyta:
- Św. Mikołaju, teraz ze mną zostaniesz?
Św. Mikołaj na to:
- Ho, ho, ho, muszę zostać, nie przejdę przez komin z moim członkiem w takim stanie!.

Idzie turysta i nagle widzi bace kucającego sobie w krzakach.
- Baco, co robicie?
- No srom, nie widzisz?
- A gacie?
- Łoo k***a!!!



3.Poznajmy sie:Rhobar111

Witam.Nazywam sie Paweł,mam 15 lat i gram w fifę już około 4 lata.Gralem w fife 06 , 07 , 08 i 09.Bardzo serdecznie chce zaprosic wszystkich do czestego zapisywania sie w turniejach.

Offline

 
gry internetowe

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs2dsite.pun.pl www.sekai-no-okama.pun.pl www.bia.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.elektropiro.pun.pl